Hakkımızda

Pieros Baby Hakkında

Kayıteks Tekstil 2006’nın başlarında kurulmuştur. Bayan ve erkek iç çamaşırı üretimi ile başlamış, daha sonra Çocuk ve bebek iç çamaşırı ve dış giyim modellerinin üretimi eklenmiştir. 2010 yılı şirketimiz için bir atılım yılı olmuş ve şirket yönetimi olarak çok iç çamaşırı ve bebek giyim üreticisi olmak için karar alınmıştır. Şirket, 2006’nın başlarında tekstil sanayi bölgesinde küçük bir atölyede, bayan iç çamaşırı için tek bir üretim hattı ile üretim sürecine başlamıştır.

 

Üretim Yerimiz

Şirketimizin üretimi 1400 m2 kapalı alan içerisinde Düzce – Akçakoca’dadır. 4-6 Yalın bant olarak modeline göre değişebilen üretim hatlarımız geçen yıl danışmanlarımız eşliğinde yenilenmiştir. 

https://www.pieros.com.tr/tr/site/show_image/upload/editor/data/ckfinder/images/icon/baby_sleeping.png

Misyonumuz

Hazır giyim imalat sektöründe yapılacak yatırımlar ve sağlanacak yeni istihdamlar ile, geliştirilecek yeni sistemler, elde edilecek olağanüstü başarılar ile ülkemizin gelişimine katkıda bulunmaktır.

 

https://www.pieros.com.tr/tr/site/show_image/upload/editor/data/ckfinder/images/icon/baby_sleeping.png

Değerlerimiz

Adil ve dürüst davranmak, müşteri odaklı olmak, hazır olanlar ile yetinmemek, sürekli iyileştirme ve geliştirmeyi takip etmek, bilimsel bir yaklaşım benimsemiş olmak ve teknolojiyi verimli kullanmaktır.