Tüm Ürünler | Bebek Kıyafetleri

Tüm Ürünler

Ebeveynlerin yakından takip ettiği tüm ürünlerbebek giyim ürünleri, minik ve rengarenk tasarımları ile herkesin dikkatini üzerine çeker. Bebeğiniz olacağını öğrendiğiniz andan itibaren bebek alışverişi yapmak ve minicik kıyafetler seçmek dünyanın en zevkli işlerden biri olmaya başlar. O minicik ve rengarenk bebek kıyafetleri bebeğinize kavuşmak için daha da sabırsızlanmanıza yol açar. Hepsini yıkar, tek tek ütüler ve büyük bir keyifle dolabına yerleştirir, bebeğinize giydireceğiniz günü iple çekersiniz. Doğduktan sonra o kadar çabuk büyürler ki o tatlı kıyafetlere doyamazsınız bile.

Kız Bebek Ürünleri

Kız bebek ürünleri, renkleri ve desenlerin çeşitliliği ile içinizi açar. Kız ve erkek bebeklerinin ortak giyebileceği kıyafetlerin haricinde bebek takımları ve taytlar gibi cıvıl cıvıl bebek giyim ürünleri sayesinde alışverişiniz daha da keyifli hale gelebilir. Pieros Baby ile hem birbirinden renkli hem de kaliteli ürünleri tercih edebilirsiniz.

Erkek Bebek Ürünleri

Erkek bebek ürünleri için çeşitliliğin azlığından şikayet edilmesine artık son. Kız bebek kıyafetleri kadar desenli  ve renkli birden çok erkek bebek kıyafetleri de artık bulunmaktadır. Renk, desen ve model konusunda hem modaya ayak uyduran hem de bebeğinizin rahat edebileceği birbirinden farklı bebek kıyafeti çeşitlerini Pieros Baby’de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bebek Ürünleri Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bebek ürünleri seçerken dikkat etmeniz gereken ilk şey şey kumaş kalitesidir. % 100 pamuk, terletmeyen antibakteriyel ve antialerjik kıyafetler tercih etmelisiniz. Bebekler kıyafetlerinin değiştirilmesinden hoşlanmazlar. Bu yüzden tercihlerinizi mümkün olduğu kadar giyimi kolay kıyafetlerden yana kullanın. Bebeklerin gelişimi çok hızlı olur. Bu yüzden aynı kıyafet türünden çok fazla almamaya özen gösterin. Birkaç ay için büyük kıyafetler alırsanız, bebeğiniz uzun süre giyebilir ve bu sayede sizin de bütçeniz sarsılmaz.

Bebekler için kıyafet alırken dikkat etmeniz gerektiği gibi yıkarken de aynı özeni göstermelisiniz. Bebek kıyafetlerini bir süre kendi kıyafetlerinizden ayrı yıkayın. Bebeğinizin hassas cildine uygun doğal deterjanlar kullanın. Bebeğinize kıyafetlerini giydirmeden önce etiketlerini makas yardımı ile keserseniz olası kaşıntılardan ve kızarıklıklardan kaçınmış olursunuz. Tüm ürünler için Pieros Baby'yi takip edin.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
icon