Tüm Ürünler

Tüm Ürünler

Ebeveynlerin yakından takip ettiği bebek giyim ürünleri, minik ve rengarenk tasarımları ile herkesin dikkatini üzerine çekiyor. Bebeğiniz olacağını öğrendiğiniz andan itibaren bebek alışverişi yapmak minicik kıyafetler seçmek dünyanın en zevkli işlerinden biri olmaya başlar. O minicik ve rengarenk bebek kıyafetleri gördükçe bebeğinize kavuşmak için daha da sabırsızlanırsınız. Hepsini yıkar, tek tek ütüler ve büyük bir keyifle dolabına yerleştirir, bebeğinize giydireceğiniz günü iple çekersiniz. Doğduktan sonra o kadar çabuk büyürler ki o tatlı kıyafetlere doyamazsınız bile.

Kız Bebek Ürünleri

Kız bebek ürünleri, renkleri ve desenlerin çeşitliliği ile içinizi açacak. Kız ve erkek bebeklerinin ortak giyebileceği kıyafetlerin haricinde takımlar, taytlar gibi cıvıl cıvıl bebek giysileri sayesinde alışverişiniz daha da keyifli hale gelebilir.

Erkek Bebek Ürünleri

Erkek bebek ürünleri, çeşitliliğin azlığından şikayet edilmesine artık son. Kız bebek kıyafetleri kadar desenli renkli birden çok erkek bebek kıyafetleri artık mevcut. Renk, desen ve model konusunda hem modaya ayak uyduran hem de bebeğinizin rahat edebileceği birbirinden farklı kıyafeti Pieros Baby’de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bebek Ürünleri Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bebek ürünleri seçerken dikkat etmeniz gereken ilk şey şey kumaş kalitesidir. % 100 pamuk, terletmeyen antibakteriyel ve antialerjik kıyafetler tercih etmelisiniz. Bebekler kıyafetlerinin değiştirilmesinden hoşlanmazlar. Bu yüzden tercihlerinizi mümkün olduğu kadar giyimi kolay kıyafetlerden yana kullanın. Bebeklerin gelişimi çok hızlı olur. Bu yüzden aynı kıyafet türünden çok fazla almamaya özen gösterin. Birkaç ay büyük kıyafetler alırsanız, bebeğiniz uzun süre giyebilir ve bu sayede sizin de bütçeniz sarsılmaz. Bebek kıyafetlerini alırken dikkat etmeniz gerektiği gibi yıkarken de aynı özeni göstermelisiniz. Bebek kıyafetlerini bir süre kendi kıyafetlerinizden ayrı yıkayın. Bebeğinizin hassas cildine uygun doğal deterjanlar kullanın. Bebeğinize kıyafetlerini giydirmeden önce etiketlerini makas yardımı ile keserseniz olası kaşıntılardan ve kızarıklıklardan kaçınmış olursunuz.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
icon