Kız Bebek Takımları Modelleri ve Fiyatları

Kız Bebek Takımları

Kız bebek kıyafetleri denilince akla pek çok ürün gelir. Kız bebek takımları bebek kıyafetleri arasında en vazgeçilmez olanlardandır. Bu takımları ister kendi çocuğunuza alabilir isterseniz harika bir bebek hediye seçeneği olarak düşünebilirsiniz. Takımlar bebek giyiminde en az iki parça içermesi ile sizi ayrı ayrı kombinasyon oluşturma derdinden ve masrafından kurtarır. Alt üst takımlar hafif ve pamuklu kumaşlardır. Bebek takımlarının üzerinde bebeğinizi rahatsız etmeyecek düğme, pul veya kurdele gibi parçaların olmaması çok önemlidir. Bu şekilde olan ürünler bebeğinize zarar verir. Bebek takım alışverişi yaparken, beden seçeneklerine baktığınız gibi beden tablosunu incelemeyi ve bebeğinizin boyuna kilonuza uygun olan modelleri tercih etmeye dikkat etmelisiniz.

Kız Bebek Takım Fiyatları

Kız bebek takım fiyatları takımın içeriğine göre değişiklik gösterir. Uygun fiyatlı kız bebek takımları Pieros Baby’de siz ebeveynlerin beğenisine sunuluyor. Antibakteriyel, antialerjik ve % 100 pamuk olan tüm kız bebek takımlarını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
icon