Erkek Bebek Pantolon Modelleri ve Fiyatları

Erkek Bebek Pantolon

Bebekler çok hızlı gelişim gösterdikleri için kıyafetleri de çok kısa sürede küçük gelmeye başlar. Bebeklerin en çok kullandıkları ve eskittikleri kıyafet ise genelde alt giyim ürünleri oluyor. Bi de yürümeyi öğreniyorlarsa yerde süründükleri için bebek alt ürünleri çok daha kısa sürede yıpranıyor ve kirleniyor.

Erkek bebek pantolon ürünleri de model ve çeşit bakımından çok zengindir. Yenidoğan pantolon ürünlerinde en çok aranan özellik bebek bezi ile kullanırken de bebeğin rahat kalmasını sağlamasıdır. Bu hem bebeğinizin sağlığı hemde rahatlığı bakımından çok önem taşımaktadır. Bebek pantolon modelleri tercih ederken yeterince esnek olmasına dikkat etmelisiniz. Önemli bir başka özellik ise üretildiği kumaş türüdür. Pamuk gibi doğal kumaşlardan üretilen bebek tek alt ürünleri hava aldıkları için terlemeyi önlerler. Bebeklerin yerde sürünmesinden dolayı bulaşacak bakteri ve mikropların barınmasını engellemesi için tek alt ürünlerinin antibakteriyel ve antialerjik özelliklere de sahip olması gerekir. Bu da bebeklerin sağlığı için tehdit oluşturacak durumları ortadan kaldırır.

Erkek Bebek Pantolon Fiyatları

Pieros Baby erkek bebek pantolon % 100 pamuk antibakteriyel ve antialerjiktir. Bebeğinizin içerisinde esnek ve rahat hareket etmesini sağlar. Erkek bebek pantolon fiyatları kalitesine göre çok uygun fiyatlıdır.

 

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
icon