Erkek Bebek Hırka ve Yelek Modelleri

Erkek Bebek Hırka ve Yelek

Kış aylarının gelmesi ile biz nasıl soğuklardan korunma ihtiyacı hissediyorsak. Bebeklerimizi sarıp sarmalamak ve onları soğuktan korumakta ebeveynlere düşüyor. Bunun için en güzel tercih bebek hırka ve yelek çeşitlerini kullanmak oluyor. Ortam sıcaklığının değişmesi ile bebek hırka ve yeleklerin kolayca çıkartılıp giydirilmesi ile bebek çantalarında bulundurulması gereken kıyafetlerden biridir.

Erkek bebek hırka ve yelek modelleri satın alırken alerjik ve sentetik yapıda olmamasına özen gösterilmelidir. Ne kadar bebeklerin tenine dokunmuyor gibi düşünülse de giydirilip çıkartılırken yaka kısmı bebeklerle direkt temas halinde olacaktır. Bu yüzden % 100 pamuk kumaşlardan üretilmesine antibakteriyel ve antialerjik içeriğine sahip olan ürünlerden satın almalısınız.

Erkek Bebek Hırka ve Yelek Fiyatları

Bebek hırka ve yelek fiyatları kol uzunluğu, kumaş kalitesi, üzerinde bulunan detaylara göre değişiklik gösterebilir. Pieros Baby ürünleri uygun fiyata kaliteli ürün çıkarmayı kendisine ilke edinmiştir.

 

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
icon