Erkek Bebek Badileri

Erkek Bebek Badileri

Bebekler için olmazsa olmaz parçaların başında tabiki her mevsim kullanılabilen bebek badi çeşitleri gelmektedir. Bebek badileri bebeklerin derisi ile direkt temas halinde olduğu için kumaşının özellikleri çok önemlidir. Pamuk yada keten gibi organik kumaşlardan üretilen bebek badileri bebeklerinizin cildine zarar vermez ve hava aldırdığı için bebeğinizin cildini tahriş etmez.

Erkek bebek badileri model ve renk bakımından kısıtlı değildir. Aksine artık çok çeşitli bebek badi modelleri bulunmaktadır. Erkek bebek kıyafetleri için mavi renk ön planda olsa da diğer renklerde çokça kullanılmaktadır. Bebek badi seçimi yaparken; 0 pamuk ve bebeğinizi sıkmayacak esnek kumaşlardan üretilmiş olmasına özen göstermelisiniz. Erkek bebek badi çeşitliliği konusunda Pieros Baby her geçen gün ürün gamını genişletmektedir.

Erkek Bebek Badileri Fiyatları

Erkek bebek badi fiyatları, kullanılan kumaşın kalitesine, kol uzunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Pieros baby kaliteli bebek badilerini uygun fiyata siz ebeveynlerin beğenisine sunmaktadır.

 

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
icon