Bebek Tulumları Modelleri ve Fiyatları

Bebek Tulumları

Ebeveynlere vazgeçilmez bebek kıyafeti hangisidir diye sorduğumuzda çoğunluğu bebek tulumu diyecektir. Tulumlar, hem bebeklerin hem de anne ve babaların rahat edebileceği, çok yönlü kullanım konforu sunar. Bebek tulumları, hastaneden çıkışınızdan itibaren 3-4 yaşına kadar kolaylıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Her aya uygun farklı renk ve desenlerde bulunan bebek tulum çeşitleri Pieros Baby’de.

Bebek Tulumunun Tercih Edilme Sebepleri

Bebek tulumunun tercih edilme sebepleri arasında ilk başta bebeğinizi kıyafetlerin dar oluşundan kurtarmak ve böylece hareket özgürlüğü sağlaması gösterilebilir. Yenidoğan bebeklerin vücutları hassas olduğu için lastikli kıyafetler rahatsız edebilir. Bu nedenle de tulum tercih etmek en doğru karar olacaktır. Sadece gün içerisinde değil uyurken de bebeğiniz çok rahat eder. Bebek tulum modelleri, öncelikle patikli patiksiz olarak birbirlerinden ayrılır. Özellikle patikli tulumlar, gece uyurken üzerini açan bebeğinizin üşümemesi için ideal bir tercih olacaktır. Böylece çorabın çıkma sorunundan da kurtulabilirsiniz. Daha sıcak havalarda, kısa kollu ve şortlu tulum modelleri ile bebeğinizin terlemeden rahatça hareket etmesini sağlayabilirsiniz.

Bebek Tulumları Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bebeklerin ciltlerinin hassas olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu nedenle de tercih edilen kıyafetlerin içeriğine bakarak dikkat edilmesi önemlidir. Tüm kıyafetlerde olduğu gibi bebek tulumları seçerken de bakmamız gereken ilk madde kumaşın cinsi ve alerjik durumları olmalıdır. Pieros Baby üretim yaparken bu maddelere en az sizin kadar dikkat eder. Ürünlerimiz 0 pamuk, antialerjik ve antibakteriyel kumaşlardan üretilmektedir. Aynı zamanda kanserojen madde de içermez. Bebek tulum seçimi yaparken bakmamız gereken bir diğer madde ise tulum modellerinin genelde kombin şeklinde satılıyor olmasıdır. Bu nedenle de bebek tulumu satın al işlemi sırasında, alacağınız fiyata kaç ürünün dahil olduğuna ve bu ürünlerin neler olduğuna da dikkat etmelisiniz. 

Bebek Tulum Özellikleri ve Fiyatları

Bebek tulumu; omuzlarda, bacak arasında ya da ön kısımda çıtçıt ve düğme gibi detaylara sahip tek parça bebek kıyafetidir. Bebek tulum özellikleri, bebeklerin boyu, kilosu ve yaşı gibi etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bebeğiniz uyurken, oyun oynarken ya da çevreyi keşfederken hayatını tehlikeye atacak detaylara sahip olmamalıdır. Şapka, eldiven, fular, yelek, badi gibi ürünlerle eşleştirilerek de satılabilmektedir. Bebek tulum fiyatları, ürünün kaç parçadan oluştuğuna ve ürünlerin kalitesine göre değişiklik gösterir. Bütçenize en uygun ve bebeğinizin yaşı, kilosu ve boyunu dikkate alarak bebek tulum modelleri arasından seçim yapabilir. Herhangi bir olumsuzluk durumunda iade ve değişiklik hakkınızı kullanabilirsiniz. Bebek Tulumları Modelleri ve Fiyatları için Pieros Baby'yi takip edin.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
icon