Bebek Tulumları

Bebek Tulumları

Ebeveynlere bebeklerinin vazgeçilmez kıyafeti nedir diye sorduğumuzda çoğunluğu bebek tulumu diyecektir. Tulumların, bebeklerinin ve kendilerinin rahat edebileceğini ve çok yönlü kullanım konforu sağladığını bilirler. Bebek tulumları, hastaneden çıkışınızdan itibaren 3-4 yaşına kadar kolaylıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Her aya uygun farklı renk ve desenlerde bulunan bebek tulum çeşitleri Pieros Baby’de.

Bebek Tulumunun Tercih Edilme Sebepleri

Bebek tulumunun tercih edilme sebepleri arasında ilk başta bebeğinizi kıyafetlerin dar oluşundan kurtarmak ve böylece hareket alanının kısıtlanmamasını sağlamaktır. Yenidoğan bebeklerin vücutları hassas olduğu için lastikli kıyafetler rahatsız edebilir. Bu zamanda tulum tercih etmek en doğru karar olacaktır. Sadece gün içerisinde değil uyurken de bebeğiniz çok rahat eder. Bebek tulum modelleri, öncelikle patikli patiksiz olarak birbirlerinden ayrılır. Özellikle patikli olanları, gece uyurken üzerini açan bebeğinizin üşümemesi için tercih edebilirsiniz. Böylece çorabın çıkma durumundan da kurtulabilirsiniz. Daha sıcak havalarda, kısa kollu ve şortlu tulum modelleri ile bebeğinizin terlemeden rahatça hareket etmesini sağlayabilirsiniz.

Bebek Tulumları Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bebeklerin ciltlerinin hassas olduğunu hepimiz biliyoruz. Onların sağlığına alacağımız kıyafetlerin doğallığına bakarak da dikkat etmeliyiz. Bu yüzden bebek tulumları seçerken, bakmamız gereken ilk madde kumaşın cinsi alerjik durumları olmalıdır. Pieros Baby üretim yaparken bu maddelere en az sizin kadar dikkat ediyor. Ürünlerimiz % 100 pamuk, antialerjik ve antibakteriyel kumaşlardan üretiliyor. Aynı zamanda kanserojen madde içermiyor. Tulum seçerken bakmamız gereken bir diğer madde ise tulum modellerinin genelde kombin şeklinde satılıyor olması. Bebek tulumu satın alırken, alacağınız fiyata kaç ürünün dahil olduğunu bu ürünlerin neler olduğuna da dikkat etmelisiniz. 

Bebek Tulum Özellikleri ve Fiyatları

Bebek tulumu, omuzlarda, bacak arasında ya da ön kısımda çıtçıt ve düğme gibi detaylara sahip tek parça bebek kıyafetidir. Bebek tulum özellikleri, bebeklerin boyu kilosu yaşı olarak değişiklik gösterebilir. Bebeğiniz uyurken oyun oynarken ya da çevreyi keşfederken hayatını tehlikeye atacak detaylara sahip olmamalıdır. Şapka, eldiven, fular, yelek, badi gibi ürünlerle eşleştirilerek de satılabilmektedir. Bebek tulum fiyatları, ürünün kaç parçadan oluştuğuna ve ürünlerin kalitesine göre değişiklik gösterir. Bütçenize en uygun ve bebeğinizin yaşı, kilosu ve boyunu dikkate alarak bebek tulum modelleri arasından seçim yapabilir. Herhangi bir olumsuzluk durumunda iade ve değişiklik hakkını kullanabilirsiniz.
 

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
icon