Bebek Tulum Çeşitleri

Bebek Tulum Çeşitleri

2021-04-18

Bebeklerin doğumundan itibaren onların üşümemesi, rahatlığı ve sağlığı ebeveynler için çok önemlidir. Alınacak bebek kıyafetlerini seçerken de bunların hepsi göz önünde bulundurulur ve ona göre tercih edilir. Çeşit çeşit bebek kıyafetleri arasında bebeklerin rahat edeceği kıyafetler genellikle bebeğin vücudunu saran ama sıkmayan, esnek ama sarkma yapmayan olmalıdır. Buna en güzel örnek ise bebek tulum çeşitleridir.

Bebek Tulumları Nasıl Seçilir?

Birbirinden farklı yüzlerce bebek tulumları bulunmaktadır. Herkesin bildiği klasik bebek tulumu; uzun kollu, patikli pantolonlu ve önü çıtçıtlı veya fermuarlı olan modeldir. Bu model anneler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Bebeklere çoğunlukla uyku sırasında iken giydirilir. Bunun nedeni ise gece üstlerini açtıkları esnada onların her yerini örten bir kıyafet olmasındandır. Patikli pantolonlu olması ise ayaklarına ayrıyeten bir çorap giydirmenizi gerektirmez. Ama yine de içten bir çorap ile hem bebeğinizin üşümesinin önüne geçmiş olur hem de çoraplarını çıkartmasını da engellemiş olursunuz.

blog test

“Bebek kıyafetleri % 100 pamuk kumaştan, bebeğinizin cildine zarar vermeyecek antialerjik ve üzerinde bakteri barındırmayacak antibakteriyel kumaşlardan üretilmelidir.”

Bir diğer tulum modeli ise kolsuz olan bebek tulum modelleridir. Bu modeller genelde içlerinde bulunan badileri ile birlikte satılmaktadır. Pantolon kısımları patikli değildir. Bebekler bu modellerin içerisinde de çok rahat ederler. İçlerine giydirilen badiyi tuluma uygun renklerde değiştirebilir böylece farklı farklı kombinler elde edebilirsiniz. Bu tulum modelini yaz aylarının en sıcak günlerinde tulumun içine badi giydirmeden kullanabilir ve bebeğinizin rahatlığına rahatlık katabilirsiniz. Bebeğiniz bu rahatlığı çok sevecek bizden söylemesi.

Bazı bebek tulum çeşitlerinin yanında ise şapkaları da bulunur. Böylece bebeğinizi çokça korursunuz. Şapkalı modeller ile bebeğinize farklı bir hava katacaktır. Kesinlikle bir tane şapkalı tulum modeli tercih etmelsiniz. Şapkalı, çıtçıtlı, uzun kollu, kolsuz birden çok tulum modelleri Pieros Baby’de bulunmaktadır. Kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

    Bebeğinizin tulumunu seçtikten sonra nasıl yıkamanız gerektiği ile ilgili “Bebek Kıyafetleri Nasıl Yıkanmalıdır?” yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
icon