Bebek Takımları Modelleri ve Fiyatları

Bebek Takımları

Bebek bakımın da pratiklik ve hız anneler için önemli bir etkendir. Gerek kirlenmesinden, gerek ıslanmasından dolayı bebekler sık kıyafet değiştirilmesine ihtiyaç duyarlar. Anneler için kolaylık ise bebek takım seçenekleridir. Takımlar kolay kombinlenmekten, rahatlığından ve uygun fiyatlardan tekli kıyafetlere göre daha avantajlıdır. 

Bebek Takım Tercih Edilme Sebepleri

Bebek takımlarının tercih edilme sebeplerinden biri rahat ve esnek yapıları oluyor. Takımlar, bebeklerin hareket özgürlüğünü kısıtlamadan doğal vücutlarına uyum sağlıyorlar. Bebeklere vermiş olduğu rahatlık ve her mevsim kullanılması tercih edilme sebeplerinden oluyor. Bebeğinizin dolabını açıp, sürekli kıyafet kombinlemek ile vakit kaybetmek sizin için zorlayıcı olabilir. Birden çok bebek takımları bulundurarak dışarı çıkarken ya da evdeyken hazır kombinlenmiş kıyafetleri giydirerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Dilerseniz diğer bebek takımları modelleri ile farklı kombinler oluşturarak kıyafet seçeneğiniz çoğaltabilir. Böylece zamandan ve paradan tasarruf edersiniz. 

Bebek Takım Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Bebek takım seçerken, alerjen yapıda olmaması, % 100 pamuk gibi doğal malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat etmeliyiz. Ürünün üzerinde bulunuyorsa düğme, çıtçıt, fermuar gibi malzemelerin bebeklerin yutmaması açısından ürüne sağlam yerleştirilmiş olmalıdır. Vücuda nefes aldıran ve terletmeyen kumaşlardan üretilmelidir. Bebeğimizin vücudunu güzelce sarmalı ama rahatsızlık verecek şekilde ürünlerde lastikler bulunmamalıdır. Bebeklerin üzerlerini çabuk kirletmesinden dolayı makinede yıkanabilir özelliği bebek takımların da aranılan özelliklerdendir.

Bebek Takımları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kız bebek takımları ve erkek bebek takımları küçük boyutları ile bebek takımları tatlı bir görüntüye sahip oluyor. Her bebeğin bedeni ise farklılık gösteriyor. Tüm ay aralıkları için özel olarak üretilen takımlar içerisinden bebeğiniz için en uygun olan bedeni seçebilirsiniz. Şapkalı, tulumlu, fularlı, 2’li, 3’lü olmak üzere birden çok bebek alt üst takım modelleri seçeneği bulunmakta. Takımlar doğal yapılarıyla dikkat çekiyor. Farklı ve ilgi çekici desenleri ile göze hitap ediyor. Bebek takımları fiyatları, modelden modele değişiklik gösterse de Pieros Baby en uygun fiyatları sizlere sunuyor.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
icon