Bebek Takımları Modelleri %30 İndirim Fırsatıyla

Bebek Takımları

Bebek bakımında pratiklik ve hız anneler için önemli bir etkendir. Gerek kirlenmesinden gerek ıslanmasından dolayı bebekler sık sık kıyafetlerinin değiştirilmesine ihtiyaç duyarlar. Anneler için bu noktada en büyük kolaylık ise bebek takım modelleri olmaktadır. Bebek takımları kolay kombinlenmekten, rahatlığından ve uygun fiyatlarından dolayı birçok avantaja sahiptir ve bu nedenle de sıklıkla tercih edilmektedir.

Bebek Takımı Tercih Edilme Sebepleri

Bebek takımlarının tercih edilme sebepleri arasından öne çıkan detaylardan biri rahat ve esnek yapıya sahip olmasıdır. Takımlar, bebeklerin hareket özgürlüğünü kısıtlamadan, doğal vücutlarına uyum sağlar. Bebeklere vermiş olduğu rahatlık ve her mevsim kullanılması tercih edilme sebepleri arasında yer alır. Özellikle de yenidoğan bebek takımları, bebeklere sunduğu rahatlık nedeniyle anne ve babalar tarafında tercih edilmektedir.

 

Bebeğinizin dolabını açıp, sürekli kıyafet kombinlemek ile vakit kaybetmek sizin için zorlayıcı olabilir. Bu nedenle bebeğinizin dolabında birden çok bebek takımı bulundurmak ve dışarı çıkarken ya da evdeyken hazır kombinlenmiş kıyafetleri bebeğinize giydirmek işinizi kolaylaştırabilir. Dilerseniz diğer bebek takım modelleri ile farklı kombinler oluşturarak da kıyafet seçeneğinizi çoğaltabilirsiniz. Böylece hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz. 

Bebek Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebek takım seçimi yaparken, alerjen yapıda olmamasına ve 0 pamuk gibi doğal materyallerden üretilmiş olmasına dikkat etmeniz önemlidir. Vücuda nefes aldıran ve terletmeyen kumaşlardan üretilmelidir. Ürünün üzerinde düğme, çıtçıt, fermuar gibi malzemeler bulunuyorsa, bebeklerin yutmaması açısından ürüne sağlam yerleştirilmiş olmalıdır.

 

Bebek takımları, bebeğinizin vücudunu güzelce sarmalı ama rahatsızlık verecek lastik gibi unsurlar bulundurmamalıdır. Bebeklerin üzerlerini çabuk kirletmesinden dolayı makinede yıkanabilir özelliği de bebek takımlarında aranılan özelliklerdendir.

Bebek Takım Modelleri

Kız bebek takımları ve erkek bebek takımları küçük boyutları ile bebeklerin tatlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Her bebeğin bedeni birbirinden farklılık gösterebilir. Tüm ay aralıklarına uygun olarak üretilen takımlar içerisinden bebeğiniz için en uygun olan bedeni seçebilirsiniz. Şapkalı, tulumlu, fularlı, 2’li ve 3’lü takım modelleri olmak üzere birden çok bebek alt üst takım modelleri seçeneği bulunur. Bunların yanında şortlu bebek takımları da özellikle sıcak havalarda annelerin vazgeçilmezleri arasında yer alır.

Bebek Takım Fiyatları

Takımlar doğal yapılarıyla dikkat çeker. Farklı ve ilgi çekici desenleri ile de göze hitap eder. Bebek takım fiyatları, modelden modele değişiklik gösterse de Pieros Baby en uygun fiyatları sizlere sunar.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
icon