Bebek Panço Modelleri ve Fiyatları

Bebek Panço

Bebeğiniz için en güzel ve tatlı kıyafetleri almak istersiniz. Ebeveyn olduğunuzu öğrendikten sonra bütün bebek kıyafetleri gözünüze hoş görünmeye başlar. Hepsini almak ve bebeğinizin üzerinde göreceğiniz günü hayal etmeye başlarsınız. Sevimli ve tatlı kıyafetler arasında bebek pançoları da bulunur. Bebek panço modelleri, bebeğinizin hareketlerini kısıtlamamasının yanında onu sıcak da tutar.

 

Ebeveynler tarafından en çok kız bebek pançoları tercih edilmektedir. 0 pamuk, antialerjik ve antibakteriyel dokusu ile bebeklerinizin cildine zarar vermeyecek bebek panço modellerini Pieros Baby’den gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Bebek Panço Modelleri

Bebek panço modelleri, ebeveynler için o kadar pratiktir ki nerede olursanız olun bebek pançoları ile bebeğinizin sıcaklığını koruyabilirsiniz. Kol detayının olmaması bebeklerin hareketlerini kısıtlamaz ve böylece özgürce içerisinde hareket etmelerine olanak sağlar. Bebek panço modelleri arasında şapkalı ve şapkasız modeller yer almaktadır. Şapkalı bebek pançoları, bebeğinizin başını soğuktan koruyacak ek bir eşya taşımanızı gerektirmez. Şapkalı ve şapkasız modellerden size ve bebeğinize en uygun modeli tercih edebilirsiniz.

 

Birbirinden farklı renk, beden ve desen de bulunan bebek pançoları arasında seçim yapmakta zorlanabilrsiniz. En çok tercih edilen modeller arasında kırmızı bebek pançoları bulunmaktadır. Gerek renginden gerekse “Kırmızı Başlıklı Kız” benzetmesinden olacak ki bebekleri şirin göstermektedir. Tüm modeller arasında bebeğinize ve size uygun modelleri tercih edebilirsiniz.

Bebek Panço Fiyatları

Bebeğinizi hem sıcak tutacak hem de sevimli gösterecek bebek panço fiyatları bütçenizi yormaz. Kaliteli kumaşlara sahip pançoların pahalı olabileceği düşüncesi doğru değildir. Kaliteli kumaşlara sahip Pieros Baby bebek pançoları her bütçeye hitap etmektedir. Bebeğinizin cildine de zarar verecek maddeler bulunmamaktadır.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
icon