Bebek Hırka ve Yelek Modelleri

Bebek Hırka ve Yelek

Kış aylarının gelmesi ile kat kat giyinmelerimiz artıyor. Biz nasıl soğuklardan korunma ihtiyacı hissediyorsak bebeklerimiz bizden daha hassas vücut yapısına sahip oluyorlar. Onları sarıp sarmalamak üşümemelerini sağlamazsak sık sık hasta olurlar. Bulunduğumuz ortamda ki ısı derecesi bebekler için önemlidir. Hassas vücutları en ufak bi ısı değişikliğini hissederler. Böyle durumlarda sık sık kıyafet değiştirmektense bebek hırka ve yelek modelleri bize kolaylık sağlar. Bebeğinizin üzerine giydireceğiniz hırka ve yelekler ile kolayca ortamın ısısına ayak uydurmasını sağlayabilirsiniz. 

Bebek Hırka ve Yelek Tercih Edilme Sebepleri

Bebeğin üzerinde ki kıyafeti değiştirmeden üzerine giydirebilmesi bebek hırka ve yeleklerin tercih edilme sebeplerindendir. Bebek bakımında ebeveynler için pratiklik ve hız önemlidir. Bebek hırka ve yelek çeşitleri her anlamda ebeveynlere kolaylık sağlar. Havaların sıcak olduğu zamanlarda dışarı çıkarken bebeğe giydirilecek bebek hırka veya bebek yeleklerinden biri bebeğinizi korumaya yeter. Bebek yelekleri kolları bulunmamasından dolayı daha çok içerde kullanılmaktadır. Bebek hırkaları ise tüm vücudu sarmasından dolayı daha çabuk ısıtır ve dışarda giydirilmeye müsaittir.

Bebek Hırka ve Yelek Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Bebek hırka ve yelek seçerken alerjen yapıda olmaması,% 100 pamuk gibi doğal malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat etmeliyiz. Ürünün üzerinde bulunuyorsa düğme, çıtçıt, fermuar gibi malzemelerin bebeklerin yutmaması açısından ürüne sağlam yerleştirilmiş olmalıdır. Bebeğimizin vücudunu güzelce sarmalı ama rahatsızlık verecek şekilde ürünlerde lastikler bulunmamalıdır. Bebeklerin üzerlerini çabuk kirletmesinden dolayı makinede yıkanabilir özelliği bebek hırka ve yelek seçeneklerinde aranılan özelliklerdendir.

Bebek Hırka ve Yelek Modelleri ve Fiyatları

Bebek hırka ve yelek modelleri, birden çok çeşitte olabilir. Düğme, çıtçıt ve fermuar gibi detaylar bulunabilir.Genelde bebek hırka modellerinde kapüşonlu seçenekler de bulunur. Kapüşonlu bebek hırkaları, kış aylarında bebekleri soğuklardan daha çok koruyacaktır. Bebek hırka ve yeleklerin fiyatları, ürünün kumaş kalitesine, üründe kullanılan parçalara göre değişiklik göstermektedir.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
icon