Bebek Badi ve Zıbın Çeşitleri

Bebek Badi ve Zıbın

Anne baba olmaya karar verdiğinizde hayatınızda ki her şeyde değişiklik yapmaya çalışır herşeye fazlaca özen gösterirsiniz. Bunu bebeğinizi koruma iç güdüsüyle yaparsınız. Bebeğiniz dünyaya geldiğinde de aynı hassasiyetiniz devam eder. Bebeklerin tenlerinin oldukça hassas olduğunu bildiğiniz için en önem verdiğiniz şeylerin başında da bebek kıyafetleri gelir. Miniklerin yumuşacık tenlerine uyum sağlayacak yumuşaklıkta antialerjik, antibakteriyel malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat edersiniz. Özellikle bebeğinizin tenine direkt temas edecek olan bebek badi ve zıbın seçimi bu konuda en önemli detaylardır.

Bebek Badi ve Zıbın Özellikleri

Bebeğiniz ilk doğduğunda ısı kontrolünü iyi bir şekilde sağlayamaz. Bunun nedeni ise bebeklerdeki yağ dokunun çok ince olmasıdır. Bebeğimiz dünyaya hangi mevsimde gelirse gelsin, onu belli bir oda sıcaklığı altında tutmalısınız. Uzun süre çıplak kalması ya da çok fazla üst üste giydirilmesi bebeğiniz için iyi olmayacaktır. Bu nedenle bebeğinize uygun giysiler giydirerek onun küçük bedeninin ısısını ayarlamak görevi size düşüyor.Bebeğinizi iyi bir şekilde giydirmek için faydalanabileceğiniz en olmazsa olmaz ürün bebek badi ve zıbın seçenekleri olacaktır. Bebeğinize giydireceğiniz kıyafet ne olursa olsun her mevsim içine çıtçıtlı badi giydirmelisiniz. Alacağınız bebek badi ve zıbınlar sert bir dokuda olursa bebeğinizi rahatsız edecektir. Rahatsız bebek ise kolayca ağlar ve huzursuz olur. Satın alırken bebek badi ve zıbın özelliklerine bakmayı unutmamalısınız.

Bebek Badi ve Zıbın Satın Alırken Neye Dikkat Etmeliyiz ?

Bebek badi ve zıbın satın alırken bebeğinize alacağınız her üründe olduğu gibi kaliteli malzemelerden yapılmış olmasına dikkat etmelisiniz. Badi ve zıbınlar cilde direkt temas ettiği için bu ürünleri satın alırken daha hassas davranmalısınız. Ürünlerini % 100 pamuk antialerjik ve antibakteriyel kumaşlardan üreten Pieros Baby’den güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Bebek badi ve zıbın alışverişi yaparken çıtçıtlı olmalarına da bakmalıyız. Çıtçıtlı olarak alacağınız ürünler bebeğinizin altını değiştirirken kolaylıkla açıp kapatmanızı sağlayacaktır. Ayrıca makinede yıkanabilir olması ve ürün baskılı ise baskı kalitesine de dikkat etmeliyiz.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
icon